Práškové barvy

Práškové barvy jsou moderním a ekologickým řešením povrchové úpravy výrobků všeho druhu. Skládají se ze směsi pryskyřic, pigmentů, případně dalších surovin, které dodávají práškovým barvám např.tvrdost, lesk, nebo požadovanou hloubku matu, vytvářejí strukturní povrch apod. Tato směs má suchou práškovou konzistenci. Prášková barva se pro aplikaci ničím neředí, ani se v žádné tekutině nerozpouští. Nanáší se v práškové podobě pomocí stlačeného vzduchu, který po smísení s práškem vytváří tekutou směs. 

Na četná přání našich zákazníků jsme ke stávajícímu sortimentu nátěrových hmot přidali i dodávky práškových barev. Do procesu výroby na nové, moderní výrobní lince obsluha zasahuje jen minimálně, takže výroba probíhá téměř automaticky. Vstupní suroviny jsou od ověřených dodavatelů. Zákazníkům nabízíme produkty nejvyšší kvality. Vše podléhá ISO9001.

Nabízíme široký sortiment výrobků - polyestery, epoxy-polyestery, polyuretany za bezkonkurenční ceny. Podrobné informace najdete v technických listech.